Poniżej przedstawiamy opinie i rekomendacje niektórych z naszych gości. Jeśli chcesz się podzielić opinią na temat naszej pracy zapraszamy do wypełnienia formularza poniżej KLIKNIJ TUTAJ. Z przyjemnością umieścimy ją na naszej stronie.

Prawdziwi Rycerze, zdolni Organizatorzy wydarzeń, a przede wszystkim Wspaniali Ludzie! Z całego serca polecam wszelkie działania z Nimi. Poradzą sobie w każdej sytuacji, do tego pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Rekonstrukcja historyczna na bardzo wysokim poziomie, do tego pasja oraz miła aparycja Chwała Chorągwi Zaciężnej Ziemi Kujawskiej!
Joanna K.
Bardzo fajna stronka. Przejrzysta i estetycznie wykonana. Poczytałem, wszystko ok. Pozdrawiam
Lewy - Świdnickie Bractwo Rycerskie
Niesamowici ludzie, nieszablonowy sposób przekazania wiedzy,pełni pasji.
Martyna W.
Bardzo angażują się w to co robią. Profesjonaliści w każdym calu!
Aneta Sz.
Niesamowici ludzie z pasją. Wiedzą co robią i czego chcą.
Robert L.
Chorągiew Zaciężną Ziemi Kujawskiej tworzą ludzie z pasją. Grupa skupia profesjonalistów o szerokiej wiedzy na temat średniowiecza, jego kultury, tradycji oraz sztuki walk rycerskich. Posiada bogate wyposażenie, zarówno broni, strojów jak i rożnych akcesoriów. Sa to kreatywni ludzie z zasadami i wielkim poczuciem humoru. Ich przedstawienia i rekonstrukcje walk, a także ciepłe podejście nawet do najmłodszych widzów sprawiają, że są niewątpliwie wielką atrakcja dla odbiorców w każdym wieku. Gorąco polecam na wszelkie imprezy.
Magda T.
Formularz do przesłania opinii.